WiseMaster

Aidosti mobiili kunnossapitojärjestelmä aina mukanasi

WiseMaster

Kattavat työkalut kunnossapito- ja asennustyöhön

WiseMaster

Havainnot ja päiväkirjamerkinnät suoraan sähköiseen muotoon

WiseMaster

Sovelluspohjainen offline-tuen tarjoava käyttöliittymä kenttäkäyttöön

WiseMaster

Aidosti mobiilit työkalut jäteasemien asiakaspalvelun tehostamiseen

WiseMaster

Markkinoiden edistyksellisimmät ratkaisut jäteasemien itsepalvelujen toteutukseen

 

Johto

Matti Myllylä, FM

Toimitusjohtaja

Puh. 0400 797 082

matti.myllyla@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Kari Myllylä, FT

Talousjohtaja

Puh. 040 503 5546

kari.myllyla@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Pekka Pitkänen, DI, eMBA

Johtaja, liiketoiminnan kehitys

Puh. 044 760 7000

pekka.pitkanen@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Ohjelmistotiimi

Aleksi Palosaari, Ins.

Tuotantopäällikkö

Puh. 010 320 6343

aleksi.palosaari@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Niko Honkonen, FM

Ohjelmistokehityspäällikkö

Puh. 010 320 6342

niko.honkonen@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Kai Salo; DI, eMBA

Tuotepäällikkö

Puh. 050 340 2842

kai.salo@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Tomme Vidnäs, FM

Palvelupäällikkö

Puh. 010 320 6348

tomme.vidnas@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Sami Turpeinen, Ins.

Ohjelmistosuunnittelija

Puh. 010 320 6344

sami.turpeinen@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Joonas Pirttikangas, LuK

Ohjelmistosuunnittelija

Puh. 050 408 5529

joonas.pirttikangas@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Hanna Lämsä, LuK

Palveluvastaava

Puh. 050 596 7361

hanna.lamsa@m-technology.fi

Ota yhteyttä

Liikenneratkaisut

Juha Juuti, Ins.

Asiantuntija

Puh. 050- 565 1084

juha.juuti@m-technology.fi

Taksilaitesivusto

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä!

 

M-Technology Oy
Rautatienkatu 44 LT 1
90120 Oulu
Puh. 010 320 6330
myynti@m-technology.fi
Y-Tunnus: 1704935-3